Історія задуму

Реконструкція старого приміщення здійснена у 2005 році. Тепер ресторан «Саксагань» має два входи: центральний — з вулиці, та додатковий — з холу готелю, які ведуть до вестибюля.

Він нагадує невелику стародавню вуличку, мощену каменем та ледь освітлену ліхтарями-міньйонами.

На центральному ліпному панно ручної роботи відображений задум створення ресторану. Придивіться, і Ви зрозумієте — це візитна картка ресторану «Саксагань».

Величезні дзеркала по обидві сторони панно заворожують гостей та демонструють їх готовність до свята.

Важка дерев’яна лава з кованими чавунними лапами схожа на стражника, який охороняє вхід та пропонує передихнути.

За скляними вітражами дерев’яних дверей відкривається інший світ.

У головному залі ресторану можна побачити імітацію стародавньої вежі зі стрілчастими вікнами та французькими балкончиками. І якщо підключити фантазію, то можна уявити, що у цій вежі тужить чиясь кохана та чекає на лицаря, який ось-ось з’явиться тут та врятує її. Але спочатку він повинен поборотися з кажаном — господарем вежі, який пильно охороняє підступи до вежі, вмостившись навпроти на руїнах старого міста. Здолати кажана не важко — чарівна зброя знаходиться ось тут, біля потаємного входу, схованого за шкіряним панно, яке декоровано квітами зі шкіри, стрічками та бубонцями.

Куті світильники у вигляді свічок та смолоскипів, найкрасивіші сходи з різьбленим поруччям і висока ажурна стеля з натурального дерева — все це доповнює відчуття епохи середньовіччя. У центрі залу знаходиться головний символ ресторану — штандарт із зображенням герба, на якому два леви символізують стабільність, міцну силу духу, безстрашність і відданість. Своїми могутніми лапами вони оберігають корону — символ влади.

 
Готель Саксагань

«Готель Саксагань»
вул. Дышинського,11
м. Кривий Ріг
Україна, 50012

Тел.  +38 (0564) 66-29-01
Моб. +38 (067) 560-18-83
E-mail:
vasb(kxl)ubgry-fnxfntna.pbz.hn


Видгуки
Мапа та шляхи


Ресторан
Меню ресторану
Зимовий сад

Віртуальный тур
Відеогалерея
Погода
Новини


Бронювання:
(0564) 66-29-01

On-line бронюванняЗабронируйте сейчас

    American Express


Акції та пропозиції