Ласкаво просимо!


Готельно-ресторанний комплекс «Саксагань»


Перший у Кривому Розі «Саксагань» сподобається тим людям, які цінують бездоганну чистоту, тишу, свіже повітря, різноманітну кухню, стильний продуманий інтер’єр та гідне спілкування. Особлива атмосфера і помірна розкіш — натхненна в кожному номері готелю «Саскагань».

Наш готельний комплекс розташований далеко від багатоповерхових будівель і шумних вулиць міста Кривого Рогу у приватній парковій зоні в 9 км від центру міста на території, що охороняється.

Територія комплексу межує з рідкісним історико-географічним місцем — Дубовою балкою, що утворилася 11 тисяч років тому. Ми приєдналися до відродження цієї історичної реліквії, формуючи паркову зону свого комплексу висадкою і вирощуванням молодих дубів.

Готель «Саскагань» (м. Кривий Ріг) це — прекрасний парк, екзотичний зимовий сад, просторі і світлі номери різної категорії комфортності — від стандартних номерів до Люксів і Апартаментів для найвимогливіших до комфорту гостей, Весільні номери, гастрономічний ресторан «Саксагань» для гурманів, спортивно-оздоровчий комплекс, суперсучасний конференц-центр з конференц-залами і кімнатами переговорів.

Зупинившись у нас, Ви добре відпочинете, а значить — будете у відмінній формі для вирішення будь-яких питань, як ділових, так і особистих.

Насолодіться найвищим рівнем комфорту. Оточіть себе теплом і затишком, про який Ви мрієте.

Готель «Саскагань» — Ваш кращий вибір.

Готелі Кривого Рогу завжди відкриті для Вас!


У розділі «Новини» ми освітлюємо останні події, пов’язані з готелем «Саскагань». Для Вашої зручності тут ми публікуємо інформацію про зміни і нововведення в роботі нашого готелю, ресторану і конференц-центру. 
Готель Саксагань

«Готель Саксагань»
вул. Дышинського,11
м. Кривий Ріг
Україна, 50012

Тел.  +38 (0564) 66-29-01
Моб. +38 (067) 560-18-83
E-mail:
vasb(tth)ubgry-fnxfntna.pbz.hn


Видгуки
Мапа та шляхи


Ресторан
Меню ресторану
Зимовий сад

Віртуальный тур
Відеогалерея
Погода
Новини


Бронювання:
(0564) 66-29-01

On-line бронюванняЗабронируйте сейчас

    American Express


Акції та пропозиції