Рослини.

Трохи з історії створення нашого Зимового саду. Перші рослини були висаджені у 70-тих роках минулого століття.

Сад, як і готель, створювалися для прийому урядових делегацій колишнього Радянського Союзу.

Сьогодні ми запрошуємо до нас усіх, хто любить і цінує зелені, квітучі, запашні рослини, які порадують Вас чудовим виглядом і розмаїттям.

Царююче положення займає фінікова пальма. Вона є довгожителем Зимового саду, сформувавши могутній нахилений стовбур діаметром 60 см і масу пір’ястого сірувато-зеленого листя довжиною до 5 м. На батьківщині — у Північній Африці — цей вид живе до 200 років, досягаючи 30 м висоти, до 75 м у діаметрі стовбура.

Основу Зимового саду складають гібіскуси — це китайська троянда, квітка кохання. Сімейство мальвових. Батьківщина — Індія, Китай. Це надзвичайно розповсюджена декоративна рослина з темно-зеленим блискучим листям та дуже красивими вогняно-червоними квітками.

Зимовий сад поповнився великим розмаїттям фікусів. Поряд з фікусом каучуконосним — широко відомою кімнатною рослиною, представлені багато інших екзотичних видів фікусів. Це каучукове дерево сімейства тутових. Завезений з Індії, де досягає величезних розмірів, являє собою товсті гіллясті дерева, які дають густу тінь.

Монстера делікатесна — могутня ліана сімейства ароїдних. Батьківщина — Південна Америка. Рослина дуже витривала. Оригінальна своїм товстим вигнутим стеблом з великою кількістю повітряного коріння і масою темно-зеленого шкірястого крупного, блискучого, перфорованого, розрізного листя. Плід їстівний, нагадує великий огірок із присмаком ананаса. Дозріває 9 місяців. Представлені й інші ліани — філодендрон, бугенвілія, тетрастигма, плющ, аспарагус.

Екзотичною рослиною є динне дерево або папайя. Родом з Африки. Швидкозростаюче, до 10 м висотою, з трав’янистим стовбуром, увінчаним кроною світло-зеленого, дуже красивого ніжного листя. Плоди її за формою і смаком нагадують диню. На батьківщині широко вживається в їжу і експортується. Являє собою еліксир молодості.

Стрелитція королівська є екзотичною рослиною сімейства стрелитцієвих. У природі зустрічається у Капській провінції (ПАР). Це багатолітня трав’яниста рослина до 2 м висотою, з вкороченим стеблом. Дивовижної форми суцвіття, які нагадують голову фантастичного птаха та користуються великим попитом на світовому ринку.

Екзотично виглядають рослини з сімейства бромелієвих. Оригінільна форма, забарвлення листя, ефектне довготривале цвітіння рослин.

Привабливі й ошатні прямостовбурні драцени зі строкатим листям та корділіни. Це дуже красиві рослини зі струнким стеблом і шкірястим красиво забарвленим листям, яке зібране на верхівці стебла в пучок. Батьківщина — тропіки і субтропіки Азії та Європи.

Одною з найдавніших рослин є папороть. Широко розповсюджена у вологих тропіках. Неповторна краса, витонченість і різномаїття — її основне достоїнство. Дуже цікавий адіантум — венерине волосся — тонкі чорні блискучі черешки нагадують волосся, а витончене листя з багаточисельних сегментів — жіночі кучері.

Серед суккулентів величне положення займає агава американська. Розеткові рослини з могутнім подовженим листям, що вкрите восковим нальотом, вкриті голками. Нагадує восьминога.

Не менш величаві ноліни — тонке гнучке листя розеткою розташоване на стовщених, вигадливих стовбурах. У народі рослину називають слонова нога або пляшкове дерево.

 
Готель Саксагань

«Готель Саксагань»
вул. Дышинського,11
м. Кривий Ріг
Україна, 50012

Тел.  +38 (0564) 66-29-01
Моб. +38 (067) 560-18-83
E-mail:
vasb(bkf)ubgry-fnxfntna.pbz.hn


Видгуки
Мапа та шляхи


Ресторан
Меню ресторану
Зимовий сад

Віртуальный тур
Відеогалерея
Погода
Новини


Бронювання:
(0564) 66-29-01

On-line бронюванняЗабронируйте сейчас

    American Express


Акції та пропозиції